herhangi bir konuyu görüşmek üzere, çişitli ülkelerden delegelerin katılmasıyla yapılan uluslararası toplantı.

Antalya Havaalanı Transfer yapacak şirket seçinim de dikkat edilmesi gereken hususlar;

Karşınızda muhat tap olduğunuz güvenilir bir şirket mi ? Şahıs ise hiçbir belgesi , taşıma ve koltuk sigortaları yok demektir.

Şirket ise belgeleri yolcu taşımacılığına uygun mu ? “ Alper Erdem Turizm Taşımacılık Otomotiv Bilişim Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi ” gibi bir açılımı olması gerekir. Taşıt kartı adı altında Taşıma Belgelerini araçta bulundurmak zorundadırlar.

Şoförleri yeterli eğitim düzeyinde mi ? Şoförlerin sizi taşıyabilecek deneyim eğitim durumlarını mutlaka sorunuz.

Araçlarda taşıma ve koltuk sigortaları var mı ? Araçların taşıma ve koltuk sigortalarını mutlaka sorunuz. Belgeleri araçta bulundurmak zorundalar.

Araçların lastikleri periyodik olarak değişiyor mu ? Araçlar her 60.000 KM de bir lastikleri değişmek zorundadır.
Araçların bakımları düzenli olarak yapılıyor mu ? Araç modeline göre her 10.000 veya 15.000 KM de bir periyodik bakım yapılmak zorundadır. Fakat çoğu firma tarafından fren kontrolleri yapılmamakta ve fren balataları değişmemektedir. Ama kendini bilen firmalar fren balatalarını düzenli olarak değiştirmektedir.

Araçların düzenli polen filtreleri değişiyor mu ? Artan bulaşıcı hastalıklar polen filtresini değişiminin önemini arttırıyor. Değiştirilmeyen polen filtreleri solunum yoluyla geçen ve ölümcül hastalıklara davetiye çıkartıyor. Sizde önce taşınan bir yolcunun mikropları değişmeyen polen saklı kalıyor ve siz onu soluyorsunuz. Ama bizim gibi bu işe önem veren firmalar periyodik olarak polen filtresini değiştirmektedir.

Araçların düzenli olarak temizleniyor mu ? Araçların günlük temizlenmesi gerek sizlerin gerek misafirlerinizin nezih ortamda ve size yakışır bir araçta taşınması bizler için önemli bir husustur.

Unutmayın ki bu araçlar sizleri taşıyor , şoförler sizin hayatınızdan sorumlu ve araçlarımızda aldığınız hava dahi önemli..