Kongrecim Antalya

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Kongrecim Antalya ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Belki alanımızda ki hiçbir kuruluşun yapmadığı kadar Yapı ve Yalıtım konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Kongrecim Antalya, 2001 Aralık ayında kurulmuş ve ilk yıllarında daha çok lokal pazarlama faaliyetleri göstermiş, genç, dinamik, tecrübeli ve profesyonel bir şirkettir.

Geniş ürün yelpazesi ve ürettiği İnşaat sektöründe çözümlerle projelerimizi canlı ve güçlü tutan, müşteri memnuniyeti ve güvenini ilke edinen Kongrecim Antalya, profesyonel kadrosu ile kaliteli ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak uygun fiyatlarda sunmaktadır.

 

 

Yoğun çabalarımızla portföyünü hem de teknik ve idari personelini güçlendirerek lokal bölgeden çıkıp, bütün Türkiye'ye hitap edecek düzeye gelmiştir.